Тернопіль

Підприємство завершило 2020 рік із боргами. Зокрема, 276 мільйонів гривень заборгувало «Оператору ГТС України», збільшивши борг у грудні на 51 мільйон гривень. 
У Тернополі рішенням сесії обласної ради заснували спільне з міськрадою комунальне підприємство «Аеропорт» для відновлення роботи летовища. Для реалізації проєкту необхідно близько 1 мільярда гривень.
У Тернополі в тестовому режимі запустили роботу інформаційного порталу «Електронний кабінет тернополянина», що дає змогу отримувати різноманітні послуги онлайн за умови авторизації електронним підписом.
Учасники Спілки Української Молоді колядували на могилах українських воїнів, дякуючи у такий спосіб за мир на рідній землі.
"Це наша відповідь на коронавірус і примусову вакцинацію", - зухвало заявив голова Тернопільської облради Михайло Головко
Першого разу Володимир Труш тяжко переніс інфікування – й тепер закликав краян свідомо дотримуватися карантинних обмежень, щоб локалізувати поширення інфекції.
Це роботи українських художниць, виготовлені власноруч у радянські часи, для привітань рідним та близьким.
Очільник обласного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції та його підлеглий інспектор будівельного нагляду вимагали гроші у забудовників, яких підрядили для виконання робіт. Першу частину хабаря чиновники встигли отримати. В момент отримання решти грошей їх спіткала невдача
В часі Другої світової війни вона разом із батьками врятувала 16 євреїв, яких вони переховували на піддашші та у пивниці свого будинку. 
Повноважень набули 64 новообрані депутати від шести партій. Головою облради став висуванець ВО «Свобода» Михайло Головко.