Івано-Франківськ

Заступником голови Івано-Франківської облдержадміністрації призначено правоохоронця, який поновлювався на посаді після люстрації.
На Франківщині затримали керівника обласного управління Держпраці після отримання хабаря. Посадовець підписав 261 посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці.
У понеділок, 18 жовтня, «Івано-Франківськтеплокомуненерго» розпочало опалювальний сезон, маючи сплатити 37 мільйонів гривень боргів.
Сьогодні, 14 жовтня, в Івано-Франківську театральні актори перетворилися на "живі" скульптури, щоби розповісти про українських захисників усіх періодів.
Верховний Суд України зобов'язав єпархію УПЦ (МП) звільнити будівлю на вул. Чорновола, 6 в Івано-Франківську.
У Франківську вперше здійснили трансплантацію нирки від посмертного донора. Вилучені серце і печінку трансплантували пацієнтам у Львові.
В Івано-Франківську постав перед судом автор фейкових повідомлень про замах на Президента. Його осудили на три роки ув’язнення, можлива апеляція.
Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА придбав 369 комп’ютерів за 9,97 мільйона гривень у нещодавно зарестрованого підприємця.
Для представлення економічних можливостей ОТГ Прикарпаття створять геоінформаційний портал.
Для добудови мосту через річку Бистриця Солотвинська в Івано-Франківську підключили лобізм народних депутатів.