Івано-Франківськ

На цю посаду призначили Ігоря Мусіловського, який раніше був начальником обласного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції.
Кандидати на посаду міського голови Івано-Франківська та партії, що брали участь у виборах до обласної та міської рад, зібрали у свої фонди майже 14,3 мільйона гривень. Найбільше витратив на вибори переобраний міський голова Руслан Марцінків з ВО «Свобода» – офіційно це понад 1,1 млн грн.
Уночі 2 січня у дворі на вулиці Пасічній горів автомобіль Nissan Qashqai. Власницею авто виявилася суддя Івано-Франківського міського суду Ольга Бабій, яка вважає інцидент втручанням у її професійну діяльність.
На проєкт регіонального розвитку для розбудови інноваційної екосистеми регіону отримали 17,3 мільйона гривень. Майстерня буде облаштована на території центру Promprylad. Renovation
Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героїв України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» дев’ятьом членам екіпажу українського літака, збитого у січні в Ірані. 
У січні буде проведене навчання адміністраторів, а обов'язкова онлайн-реєстрація першачків почнеться з 1 березня 2021 року. Новація покликана прозоро забезпечувати право дітей на загальну середню освіту.
Її підозрють у системному отриманні хабарів від підлеглих і оголосили про підозру за вимагання та отримання 11 тисяч гривень. 
Призначили секретаря ради, обрали заступників міського голови та членів виконавчого комітету.
У стоках із лікарень спостерігається підвищений вміст фармацевтичних препаратів. Науковці готуються впровадити наступного року моніторинг таких стоків та запропонувати ефективні методи їхнього очищення.
Депутати переобрали спікером у новій каденції попереднього голову, призначили йому тих самих заступників і утворили коаліцію без "Європейської солідарності" і "Слуг народу".