Івано-Франківськ

Міський голова заявив, що люди можуть торгувати будь-як у цей складний час, аби заробити собі на життя "копійку"
Представлені вироби виготовлені з домотканого лляного і конопляного полотна, вишиті різноманітними техніками: хрестик, гладь, низинка, мережка, вирізування.
Він створив та очолив громадські організації й агітував так званих «воїнів» захопити державну владу та силовим шляхом встановити в Україні «народовладдя»
На ярмарку можна придбати патріотичні генд-мейд вироби та зробити професійні світлини. Всі кошти підуть на придбання потужних павербанків для бійців
“Місто забезпечене питною водою. Але вважаю, що про всяк випадок треба мати альтернативне джерело питної води. Зараз час тривожний", – пояснив міський голова.
Хлопців у госпіталі привозять у військовій формі, не до всіх можуть приїхати родичі чи передати зручний одяг. Перелік необхідного
Громада Української православної церкви Московського патріархату в Івано-Франківську подала документи до ОВА щодо переходу до ПЦУ. Настоятелі, однак, проти.
З 11 травня комендантська година у місті триватиме з 11 год. вечора (23:00) до 5 год. ранку.
У мистецькому просторі “Ваґабундо” відкрилася виставка-продаж робіт франківських художників. Кошти за придбані твори підуть на підтримку ЗСУ. 
Проєкт поділений на три блоки. У першому – духовно-академічна музика. Другий блок – Шевченківський. І третій блок – патріотичні пісні.