Івано-Франківська обл.

Через суттєвий ріст захворюваності на covid-19 в області вводять обмеження, що стосуються масових заходів та роботи розважальних закладів. Також планують збільшити кількість тестувань та госпіталізації хворих.
Комунальне підприємство «Полігон ТПВ» прийматиме на сміттєзвалище у с. Рибному відходи тільки з Івано-Франківської міської громади. 30 громад області не матимуть змоги тут обслуговуватися.
«Укрзалізниця» передала для Музею депортації українців, котрий заснували у Брошнів-Осадській ОТГ на Івано-Франківщині, історичний вагон товарного потяга, у якому радянська влада вивозила людей у Сибір.
Цей кошторис буде скромнішим, ніж у 2020 році. Фінансисти називають його "напруженим, але збалансованим". Головний пріоритет – виплата зарплат бюджетникам та оплата енергоносіїв.
Він до 2016 року працював у паливно-енергетичному секторі, зокрема був заступником міністра, а далі на волонтерських засадах займався підтримкою АТОвців на Сході країни.
Проєкт «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях» поданий на конкурс секторальної бюджетної підтримки ЄС.
80 мільйонів пішли як матеріальна допомога потерпілим мешканцям, а решта – на ремонт майже чотирьох сотень об'єктів інфраструктури. 
Вони прямуватимуть із Києва, Полтави та Кременчука у період новорічно-різдвяних свят, починаючи з 24 грудня. Квитки вже можна придбати у касах та on-line.
Ці два міста зараз активномо впроваджують інструменти місцевої демократії в органах місцевого самоврядування.
Президент Володимир Зеленський призначив тимчасово виконуючою обов’язки голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марію Савку — першу заступницю голови ОДА, яка пройшла до Івано-Франківської облради від партії «Слуга народу».