Давос

"Ідеться, в тому числі, про обмін даними… Очевидно, що деталі цих домовленостей ми розкривати не будемо", – прокоментував Президент.
Канадійська міністерка та американський політик обмінялися жартами про своє добре сусідство під час розмови у Давосі щодо українсько-російського конфлікту.
На Міжнародному економічному форумі у Давосі відбувся український сніданок. У дискусії взяли участь усі топ-кандидати з демократичного табору: Порошенко, Тимошенко, Гриценко.
Президент відбув розмову з директором-розпорядником МВФ на марґінесі Міжнародного економічного форуму у Швейцарії.
Ви ростите своїх дітей не для минулого, а для майбутнього. Отож помилкою, яка може спіткати націю, є втрата балансу поміж минулим і майбутнім. Втім, станом на 2019 рік майбутнє зникло – про нього ніхто не говорить
Стало видно, наскільки українські політики близькі чи далекі до проблем, якими тривожився істеблішмент у швейцарських Альпах.
  Президент України Петро Порошенко заявив, що він щиро зацікавлений боротьбою з корупцією в Україні, і цей пріоритет його політики не пов'язаний із турботою про візову лібералізацію чи транші МВФ.    Про це Порошенко заявив під час сесії “Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для континенту?” на 48-му щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму в Давосі, повідомляє аґенція "Укрінформ".  
26.01.18 | Давос |
  Президент Польщі Анджей Дуда закликав Російську Федерацію залишити Україну в спокої.   Про це лідер Польщі сказав на панельній дискусії “Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для контитенту?” у рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія), повідомляє УНІАН.   Зокрема, в учасників дискусії запитали про їхні очікування щодо розвитку відносин з Росією у 2018 році.  
26.01.18 | Давос |
Цьогорічний Давос був для України особливим щонайменше через те, що наша країна вперше виставила на Всесвітньому економічному форумі свій постійний павільйон. Ukraine House Davos розташувався в невеличкому ошатному офісі швейцарського містечка, котрий «у миру» слугує за магазин відомого бренду одягу.     
26.01.18 | Давос |
  Президент Петро Порошенко заявив, що Україна завершує очищення фінансової системи від неплатоспроможних банків, здійснюючи кроки, які підтримує Міжнародний валютний фонд та інші міжнародні партнери.   Про це Порошенко сказав під час свого виступу в Давосі на "Українському сніданку", повідомляє аґенція "Укрінформ".  
25.01.18 | Давос |