Михайло САВЧИН

В умовах воєнного стану, як прийнято вважати, вибори до органів публічної влади не проводяться. Це якщо говорити про загальнонаціональний масштаб. Інша картина вимальовується на локальному і регіональному зрізі.
Стосовно колаборантів треба, виходячи зі статті 4 Конституції, врегулювати порядок припинення їхнього громадянства України та особливості їх правового статусу із механізмами депортації до Московії
Кейс міністра оборони Резнікова з перспективи української системи парламентатизму та семіпрезидеціалізму.
Націоналістичний дискурс є дзеркальним процесом фрустрації на нереалізованість національного. Теперішня московія тут потрапила у сенсову рогачку: як продукт подвійної фрустрації, вона наклала відповідні смислові конструкції на Україну.
До моменту відступу московитів з-під Києва та виявлення численних воєнних злочинів світове співтовариство доволі мляво реагувало на події в Україні. Однак страшні кадри кардинально змінили позиції Заходу
Переговори про мир розбурхали весь український медіапростір та політикум. Кінцева мета цього процесу має бути чітка. Це санація московії
01.04.22 | | Україна
«Мальчик, границы России нигде не заканчиваются». Імперськість у крові цього народу. Формально будучи федерацією, Росія такою не є – це суперунітарна держава.
Росія використовує інституційні та процедурні слабкості й завжди б'є по них. Маємо поєднання декількох елементів неконвенційної війни - для тактики інкорпорації інструментарію бракує.
По суті, це є конституційна інфляція. Кризу викликає відсутність розуміння алгоритму дій на майбутнє.
Коли лікарі на передовій боротьби з COVID19 вирішують дилему Бога, кого з хворих лікувати насамперед, в Україні виникла реальна дилема свободи та відповідальної держави.