Ужгород

"Повідомляємо – усе, дах упав", – йдеться у повідомленні адміністраторів facebook-сторінки.
Прокуратура підозрює Богдана Андріїва у привласненні, розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленні.
Модернізм є досить специфічною архітектурою у своїй простоті: у ній все працює на Людину, навіть відсутність прикрас
По суті, це є конституційна інфляція. Кризу викликає відсутність розуміння алгоритму дій на майбутнє.
Коли лікарі на передовій боротьби з COVID19 вирішують дилему Бога, кого з хворих лікувати насамперед, в Україні виникла реальна дилема свободи та відповідальної держави.
Свобода, демократія і верховенство права в історії людства були найкращими інструментами подолання кризових явищ. І застосування екстраординарних заходів при цьому не можуть атакувати засади конституційної демократії.
Конституційний законопроєкт про децентралізацію влади містить у собі цілий перелік загроз, включно з втратою цілісності країни. Але час виправити це ще є...
Неможливо однаково успішно рухатись у різних напрямках: виховувати публіку, творити середовище й водночас вловлювати їхні смаки, очікування і йти за ними. Утім фестивальний GPRS влучно вказав один із шляхів до перших двох пунктів, а саме ‒ більш адресне звернення до студентства, заходження на його територію.
Колективне несвідоме має бути підпорядковане вдумливістю і зваженістю кожного індивіда. Критеріями мають стати повага української ідентичності та гідності індивіда, свобода, рівність і демократія.
Політичний процес, який перетворюється у своєрідний фестиваль чи карнавал, в українських реаліях суперечить інстинкту самозбереження.