Ужгород

"Повідомляємо – усе, дах упав", – йдеться у повідомленні адміністраторів facebook-сторінки.
Прокуратура підозрює Богдана Андріїва у привласненні, розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленні.
Націоналістичний дискурс є дзеркальним процесом фрустрації на нереалізованість національного. Теперішня московія тут потрапила у сенсову рогачку: як продукт подвійної фрустрації, вона наклала відповідні смислові конструкції на Україну.
До моменту відступу московитів з-під Києва та виявлення численних воєнних злочинів світове співтовариство доволі мляво реагувало на події в Україні. Однак страшні кадри кардинально змінили позиції Заходу
Хочу додому. Хочу прокинутися, поставити каву, приготувати горнятко, подивитись у вікно, на небо, і щоб тихо було... Знаю. Потерпи. Ще трошки. Пташечко.
«Мальчик, границы России нигде не заканчиваются». Імперськість у крові цього народу. Формально будучи федерацією, Росія такою не є – це суперунітарна держава.
Росія використовує інституційні та процедурні слабкості й завжди б'є по них. Маємо поєднання декількох елементів неконвенційної війни - для тактики інкорпорації інструментарію бракує.
Модернізм є досить специфічною архітектурою у своїй простоті: у ній все працює на Людину, навіть відсутність прикрас
По суті, це є конституційна інфляція. Кризу викликає відсутність розуміння алгоритму дій на майбутнє.
Коли лікарі на передовій боротьби з COVID19 вирішують дилему Бога, кого з хворих лікувати насамперед, в Україні виникла реальна дилема свободи та відповідальної держави.