Вашінґтон/Київ

Він також скритикував Трампа за спробу шантажувати Україну військовою допомогою.
Американський держсекретар планував зустрітися з українським Президентом.
Пентаґон поки що відмовляється називати причину затримки.
Приїзд до України радника Джона Болтона може бути невипадковим.
Водночас у Міжнародному валютному фонді відмовилися коментувати указ про дострокові вибори в Україні.
Міжнародний валютний фонд позитивно оцінює перспективи взаємодії з Україною за новою програмою кредитування Stand-By та обіцяє прийняти рішення щодо першого траншу після 10 грудня.
Україна набуває ваги на міжнародній арені. Через неї може втратити посаду найвладніша людина на цій планеті – президент США.
Відомо, що свого часу український олігарх щедро оплатив відеовиступ тоді ще кандидата в президенти США.    
На переконання Вашінґтона, ця зброя допоможе українцям розбудувати довготермінову обороноздатність і захищати свій суверенітет.     Про те, що американське зовнішньополітичне відомство схвалило надання Україні протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) Javelin на суму 47 мільйонів доларів, заявили в четвер, 1 березня, представники Пентаґону. В цілому в Україну можуть поставити 210 бойових комплектів.  
Напередодні Різдва стало відомо, що президент США Дональд Трамп вже фактично ухвалив рішення надати Україні протитанкові ракетні комплекси FGM-148 Javelin. Одна звістка про це спричинила шалене занепокоєння в Кремлі й критику «путінферштеєрів» у Європі. Спробуємо з’ясувати, чому Javelin може відіграти важливу роль у війні на сході України, чому його так бояться в Москві.