Перемишль

Проти меморіалізації мисткині виступав і Польський інститут національної пам'яті.
Цього року Свято української національної памʼяті минуло без традиційної ходи Перемишлем і за відсутності української делегації.
Вулиця Блаженного єпископа Йосафата Коциловського, на якій розташовані греко-католицькі святині, існувала в Перемишлі від 2013 року.
Вирок щодо 20 осіб, які напали на ходу в червні 2016 року, не підлягає оскарженню.
Спогади українців увічнюють завдяки проєкту "Архів POWERнення", над яким працювали впродовж цілого року. І от нарешті оприлюднено першу розповідь.
Під час запланованого перфомансу всі охочі мали б змогу поспілкуватися з головою Об'єднання українців у Польщі Петром Тимою.
Всіх 20 обвинувачуваних визнано винними у тому, що вони, діючи спільно та у змові, навмисно перешкодили греко-католицькій релігійній процесії.
Меморіальну дошку трьом жінкам, що мешкали на Ринку в Перемишлі, не змогли зняти законним шляхом, тому її знищили. Стираючи з простору українку, стерли разом з нею і польку, і єврейку, а символічно – всю спадщину міста.
Збудована за проектом Івана Левинського споруда милує око. В ній так багато рис, притаманних його стилеві, впізнаваного у будівлях Львова