Лише уявіть собі: коли в Афінах уже велися дебати в громадських асамблеях, у Європі керували справжні неписьменні бидляки (а деякі досі такими залишаються).
Олімпійські боги не були такими доброчесними, якими в нашій уяві є нинішні. Вони були перелюбниками, заздрісниками, ґвалтівниками, ошустами і задрипанцями.
В Єгипті 2100 р. до н.е. вже були такі тексти: «Чиновників убито і взято їхні документи. Самоцвіти прикрашають шиї рабинь, а благородні жінки голодують".
Був час, коли Європа була великою й озорила історію. З неї пішло майже все важливе, що сформувало світ: культура, право, філософія, свободи, великий мир і великі війни...