Мирослав МАРИНОВИЧ

Ми не можемо побудувати дієву систему безпеки – тобто сталий мир – шляхом спотворення чи ігнорування цінностей, передусім справедливості.
11.11.23 | | Дискурси
Мине короткий час, і в Європі знову запрацюють доцентрові сили, а ідея європейської єдності знову стане сильною, але вже на вищому рівні
29.10.23 | | Дискурси
Україна накопичує величезний духовний капітал самопожертви. Що нам треба зробити, щоб не розтринькати цей капітал і не змарнувати свої новітні шанси?
Уперше за довгі століття українська суспільна природа увійшла в резонанс із сучасними суспільними технологіями
«Слава Україні! — Героям Слава!» і зала вибухнула оваціями. У мене було таке враження, що присутні просто огорнули мене своєю солідарністю і симпатією.
Не про перемир’я світ повинен думати, бо наступна війна може бути ще страшнішою за цю, треба думати про вирішення, про зміну парадигми Росії.
За його матеріалами можна відстежити й осмислити всі «річні кільця» на «стовбурі» нашої відновленої державності. Лавдація на Віталія Портникова, лауреата премії ім. Василя Стуса
Дипломатія, як і політика загалом, – це мистецтво можливого, тоді як Церква – це мистецтво неможливого. Пророчий голос Церкви має звучати потужно
11.09.22 | | Дискурси
Зрозуміла моральна шкала цієї війни: «боротьба між Добром і Злом». А що буде, коли закінчиться війна?
Російсько-українська війна довершує те, що не зробили майдани, бо українці прагнуть захищати свою свободу. Отже, війна – рубікон, після якого українці остаточно подолають тоталітарну травму.