Мирослав МАРИНОВИЧ

Нарешті спитаймо себе: чому, попри неймовірну кількість втілених проєктів, ця постать лише тепер, по його смерті, вражає своєю масштабністю? До дев'ятин по Сергієві Проскурні.
Нове покоління, яке перебрало владу, виявило брак візії реформування країни, одіозний непрофесіоналізм, архаїчний стиль управління.
У цьому шаленому світі все-таки знаходяться люди, які попри все прагнуть творити для нас оази, де можна перепочити і набратися духовних сил
06.11.20 | | Штука
Коли уся Європа жила апологією ненависті. Шептицький сказав: «Любіть усі своє, свого тримайтеся і про своє дбайте, але стережіться ненависті, бо ненависть – це почуття нехристиянське».
У Книзі Буття новий запис: 3 жовтня 2020 року відійшла у вічність Раїса Панасівна Руденко. Кажуть, перед смертю марила, розмовляла з Миколою Даниловичем. І вже їх більше ніхто і ніщо не роз’єднає, далі в них – вічність.
Кажуть, Зеленський прислухається до громадськості. Що ж, більш ніж 700 підписів під нашою заявою, що належать потужним громадським діячам, виявилося замало…
Зеленський постійно стоїть на межі «червоних ліній». І я не впевнений, що він їх відчуває, коли зупиняється. Виглядає, що він просто хоче зайти з іншого боку.
На жаль, людство міняється лише під впливом болю й розрухи, а не в час розкоші й благоденства, а не в час розкоші й благоденства
18.04.20 | | Дискурси
Добра пора згадати слова незабутнього Блаженнішого Любомира кардинала Гузара: «Працюймо так, ніби все залежить від нас; молімося так, ніби все залежить від Бога».
На блокування доступу до протестних майданів суспільство має креативно винайти інші форми масової солідарності
17.03.20 | | Дискурси