Мирослав МАРИНОВИЧ

Зрозуміла моральна шкала цієї війни: «боротьба між Добром і Злом». А що буде, коли закінчиться війна?
Російсько-українська війна довершує те, що не зробили майдани, бо українці прагнуть захищати свою свободу. Отже, війна – рубікон, після якого українці остаточно подолають тоталітарну травму. 
Одних він мобілізує, інших паралізує, а третіх кидає в паніку. Але людина навіть в найгірших умовах ніколи не є сама. Бог завжди простягає до нас руку, просто ми не вміємо це бачити.
Він став прапором шістдесятницького руху, а його слово пробуджувало національне сумління. Умів бачити суспільно-політичні та культурні проблеми України об’ємно, з урахуванням численних взаємозв’язків.
Нечисленний кримськотатарський народ переміг російського авторитарного велетня! Сервер Мустафаєв і побратими - живі символи цієї перемоги. 
Що більше занепадають цінності, то ближче ми стоїмо до повного перезавантаження ціннісної платформи
06.11.21 | | Дискурси
Чимало розкутих людей вважають себе вільними, але насправді їхня свобода не поєднана з відповідальністю і стає сваволею. Атена Пашко була по-справжньому вільна. Нам бракує таких
Нарешті спитаймо себе: чому, попри неймовірну кількість втілених проєктів, ця постать лише тепер, по його смерті, вражає своєю масштабністю? До дев'ятин по Сергієві Проскурні.
Нове покоління, яке перебрало владу, виявило брак візії реформування країни, одіозний непрофесіоналізм, архаїчний стиль управління.
У цьому шаленому світі все-таки знаходяться люди, які попри все прагнуть творити для нас оази, де можна перепочити і набратися духовних сил
06.11.20 | | Штука