У Львові – перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус.


У Львові зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Про це повідомив у телеграм-каналі та на fb-сторінці мер Андрій Садовий

 

 

«Маємо перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус у Львові (мешканець Львова, 1950 р.н. (згодом Садовий уточнив, що чоловік - 1961 року народження, - Z) 13 березня повернувся з Німеччини). Інформація від головного лікаря інфекційної лікарні. Хворий здав аналізи приватному діагностичному центру, після чого матеріали були відправлені до Києва. Результат позитивний. Хворого госпіталізують в інфекційній лікарні. Поліція вивчає всі контакти пацієнта», – написав Садовий.

 

Згодом мер Львова розповів подробиці цього випадку. Повертаючись із Німеччини, чоловік, який сам є лікарем, усвідомлював, що він у групі ризику. Відтак у перший же день після повернення здав аналізи в приватну лабораторію. Весь час намагався бути в максимальній самоізоляції. Після отримання позитивних результатів одразу звернувся до інфекційної лікарні. Станом на сьогодні почувається добре, жодних клінічних проявів не має, але перебуватиме й надалі під контролем.

 

Як повідомляли сьогодні зранку в ЛОДА, за пізній вечір учора та за ніч в області додалося ще вісім пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію. Зараз на госпіталізації у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 30 осіб. На самоізоляції – 6 осіб. У всіх пацієнтів є клінічні прояви гострої респіраторної інфекції. Стан усіх хворих стабільний.

 

 

Загалом на Львівщині із підозрою COVID-19 звернулося 44 особи. За результатами тестів у шести осіб – грип, ГРВІ. За минулу ніч на Львівщину надійшли ще два результати тестів, вони теж були негативними.

 

20.03.2020