Лідери "Слуги народу" зареєстрували проєкт про продовження "особливого статусу".

 

Голова фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія та його заступник Олександр Корнієнко зареєстрували у Верховній Раді проєкт, котрий передбачає внесення змін до закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

 

 

Згідно з карткою законопроєкту, Арахамія та Корнієнко пропонують унести зміни до статті 1 закону. Текст проєкту наразі недоступний на сайті парламенту.

 

Нагадаємо, у понеділок Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що Верховна Рада має пролонґувати дію чинного закону "про особливий статус", а також інкорпорувати "формулу Штайнмаєра" в український закон.

 

Давид Арахамія закликав громадськість "утриматись від маніпуляцій". "Доповідаю: суть нашого законопроєкту: в першій статті існуючого закону про особливий статус змінюється 2019 на 2020", – поінформував він на своїй сторінці у Facebook.

 

Стаття 1 закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" каже: "Згідно з цим законом тимчасово, з дня набрання ним чинності з урахуванням положень закону України "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей" на строк до 31 грудня 2019 року включно, запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням Верховної Ради України (далі – окремі райони Донецької та Луганської областей)".

 

11.12.2019