У зоні ООС загинуло двоє воїнів зі спецпідрозділу "Альфа".

 

У зоні проведення Операції Об'єднаних сил під час виконання бойового завдання загинуло двоє українських воїнів зі спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ ("Альфа") – Денис Волочаєв і Дмитро Каплунов.

 

Про це йдеться у повідомленні СБУ.

 

 

Денис Волочаєв народився 23 грудня 1981 року, йому було 37 років. 

 

Дмитро Каплунов народився 4 грудня 1980 року, загинув перед днем народження.

 

"Загибель кожного нашого бійця в зоні ООС –  велика втрата для cлужби, для країни, для нації. Щирі співчуття родинам загиблих героїв", – прокоментував голова СБУ Іван Баканов.

 

Увечері в неділю, 1 грудня, у пресцентрі штабу Операції Об'єднаних сил повідомили про двох військовиків, котрі підірвалися на невідомому вибуховому пристрої, відбиваючи диверсійно-розвідувальну групу противника.

 

“З метою перекриття шляхів висування та можливого відходу ворожих диверсантів командиром підрозділу, що виконує завдання на Донеччині, було застосовано черговий резерв“, – заявляли у штабі.

 

Від отриманих поранень воїни померли на місці підриву.

 

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття родинам загиблих. У своїх кондоленціях він пообіцяв встановити мир в Україні.

 

"Ми обов'язково доб'ємося припинення вогню. Це припинення дитячих сліз, материнського болю і втрат наших побратимів", – написав Зеленський у Facebook.

 

02.12.2019