На Майдані Незалежності відбулося віче з нагоди початку Євромайдану.

 

У четвер, 21 листопада, у Києві на Майдані Незалежності відбулося віче з нагоди початку Революції гідності.

 

Про це повідомляє Еспресо.TV.

 

 

"Громадяни України мають продемонструвати владі, що рішуче налаштовані захистити гідність, незалежність та Конституцію України. Це не лише наше право. Це – наш обов’язок", – йдеться у заяві організаторів акції, ініціативи "Рух опору капітуляції".

 

На сцені, встановленій на Майдані, виступали громадські активісти, представники духовенства, з числа політичних діячів – лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук, депутака від "Європейської солідарності" Софія Федина, ветеран АТО Ігор Мазур (позивний "Тополя"), представник ВО "Свобода" Руслан Кошулинський, перелічує "Укрінформ".

 

Окрім того, на віче був присутній Олег Тягнибок, були також особи з партійної символікою партії "Свобода", яку згодом прибрали (напередодні організатори заходу наполягали, щоб віче відбувалося без партійних прапорів.)

 

Наприкінці віче виступив дует сестер Тельнюк, а відтак зі свічками та лампадками у руках учасники заходу знову вшанували пам'ять усіх загиблих захисників України та борців за її незалежність.

 

Після цього учасники акції рушили на алею Героїв Небесної Сотні, де пом'янули загиблих. Звідти вирушили до Офісу Президента, де й завершилося віче.

 

21.11.2019