До міської ради за спрощеною процедурою, яка передбачена для міст обласного значення, приєднаються села Березівка, Братківці, Добровляни, Підпечери, Узин та Колодіївка. Рішення про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до Івано-Франківської ОТГ підтримали депутати міськради на сесії 8 листопада 34 голосами «за». Про це інформує івано-франківський Центр розвитку місцевого самоврядування програми «U-LEAD з Європою».

 

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків назвав такий процес «шлюбом за коханням» і наголосив на добровільному приєднанні цих шести сільських рад до Івано-Франківської міськради.

 

«Цим рішенням міськрада дала офіційний старт процедурі приєднання. Далі буде створена спільна робоча група та напрацьований необхідний пакет документів. А вже наступними рішеннями всіх рад буде завершено процес приєднання», – зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

 

За його словами, відповідно до Перспективного плану формування територій громад області, всі ці сільські ради мали ввійти до складу великої міської громади.

 

 

 

Нагадаємо, Івано-Франківську міську громаду створили 9 жовтня цього року. До неї ввійшли Франківськ і села Підлужжя та Черніїв Тисменицького району.

 

11.11.2019