Штаб ООС не відводитиме військ від Петрівського; пропаґандисти готують провокацію.

 

Командування Операції Об'єднаних сил не відводитиме військ від Петрівського 4 листопада через недотримання домовленостей про семиденний період "режиму тиші". Водночас, штаб отримав інформацію про те, що бойовики планують на понеділок провокацію: НЗФ імітуватимуть односторонній відхід від позицій, аби покласти провину за зрив операції на українську сторону.

 

 

Про це йдеться у заяві української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

 

"Згідно з даними звіту СММ ОБСЄ від 31.10.2019, останнє порушення режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань РФ в межах ділянки №3 "Петрівське" зафіксовано 30.10.2019 року. Слід наголосити що, згідно з "мінськими домовленостями", умовою початку розведення сил і засобів є верифікація СММ ОБСЄ дотримання режиму повного припинення вогню протягом семи діб", – наголосили у штабі.

 

Українська сторона СЦКК зафіксувала появу інформації в медіях про те, що окупаційна адміністрація готова приступити до початку розведення сил і засобів при Петрівському, а навіть має намір запустити білу сигнальну ракету о 12:00. 

 

"Заяви представників окупаційної влади щодо намірів розпочати процес розведення на ділянці №3 є нічим іншим, як черговою провокацією та замилюванням очей світовій спільноті. У такий спосіб, видаючи уявне за бажане, ватажки самопроголошених квазіутворень не дотримуються "мінських домовленостей" та взятих на себе зобов’язань у форматі Тристоронньої контактної групи щодо встановлення стійкого режиму припинення вогню по всій лінії розмежування сторін", – наголосили у штабі.

 

04.11.2019