За літо на Івано-Франківщині відпочив майже мільйон туристів.


Кількість туристів та екскурсантів, які відвідали Івано-Франківську область упродовж трьох літніх місяців 2019-го, становила близько 900 тисяч осіб. Про це повідомляє Zruchno.Travel.

 

 

Ця цифра є приблизно такою самою, як і торік. При цьому туристичний збір виріс майже на 40% порівняно з аналогічним періодом минулого року. «До нас приїжджають туристи з Києва, Дніпра, Львівської, Одеської, Тернопільської та Чернівецької областей. Крім того, Прикарпаття популярне серед поляків, прибалтів, німців і американців. ТОП найпопулярніших локацій залишається тим самим: Яремчанщина, Надвірнянський район, Косівщина, Верховинщина, Івано-Франківськ, Дністровський каньйон», – розповів виданню начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму й інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.

 

Найпопулярнішими літніми фестивалями Івано-Франківщини стали UnderHill European Music Festival, «Полонинське літо», «Лудинє», Drive for Life, «Дженджур Фист».

 

Віталій Передерко зазначив, що Івано-Франківська область цього року провела значну промоційну роботу: було підготовлено й розповсюджено календар туристичних подій 2019, створили буклети «Літо на Івано-Франківщині», «Зима в Івано-Франківській області», спільно з Космацькою ОТГ реалізували рекламний спецпроект «Космач. Унікальні села України». Представники туристичної ради Івано-Франківської області провели промотури для тревел-блогерів із Валенсії та для українських ЗМІ. А ще туристичний потенціал області представили на міжнародній туристичній виставці у Нью-Йорку New York Times Travel Show, на ярмарку туристичних регіонів «На перехресті культур» у Польщі, міжнародній туристичній виставці UITT «Україна – подорожі та туризм» у Києві, фестивалі культурної спадщини Емірату Шарджа в ОАЕ, міжнародному весняному ярмарку «Відпочинок» у Мінську і на міжнародному туристичному ярмарку «В сторону сонця» у Польщі.

 

Цього літа на Івано-Франківщині презентували новий етномаршрут «Мистецьке намисто Покуття і Гуцульщини»; було створено 15 віртуальних 3D-турів цікавими туристичними локаціями області. Окрім того, традиційно відбувся VIII сезон безкоштовних екскурсій в Івано-Франківську. У його рамках від травня до вересня гіди провели 23 екскурсії, на яких побувало понад 650 осіб. Нині в області працюють над створенням нових екомаршрутів, рекреаційних зон відпочинку. Також у планах – запустити до кінця року новий туристичний портал, – додав Віталій Передерко.

 

 

29.10.2019