Офіс Президента не дасть Коломойському того, чого він не просить.

 

Керівництво Офісу Президента України запевняє, що державний "Приватбанк" не повернеться до старих власників вкупі з Ігорем Коломойським, хоч би якими були рішення судів.

 

 

Про це йшлося на зустрічі керівника Офісу Президента Андрія Богдана і його заступників Андрія Смирнова та Юлії Ковалів з послами країн "Великої сімки", повідомила пресслужба Банкової.

 

Так, під час розмови сторони акцентували окрему увагу на переговорному процесі з Міжнародним валютним фондом, реформуванні банківського сектора та поверненні коштів збанкрутілих банків.

 

"Ухваливши рішення про націоналізацію, держава вклала у "Приватбанк" 155,3 млрд грн, що дозволило зберегти кошти українців. Ми вважаємо, що якими не були б рішення судів, немає жодних підстав для повернення державного "Приватбанку" колишнім акціонерам", – ідеться у повідомленні ОП.

 

Співрозмовники обговорили пріоритети проведення економічних реформ, співпрацю з міжнародними партнерами, міжнародними фінансовими організаціями та судову реформу в Україні.

 

Українська сторона проінформувала про пріоритети та подальші кроки ініціатив, спрямованих на економічне зростання та покращення інвестиційного клімату. А зокрема повідомила, що проєкти законів про незаконне збагачення та анбандлінг НАК "Нафтогаз України" розглядатимуть наступного тижня.

 

Керівники ОП зустрілися з послами "Великої сімки" за дорученням Володимира Зеленського.

 

Вартує зазначити, що Ігор Коломойський у своїх інтерв'ю впродовж кількох місяців заявляє, що йому не йдеться про власне повернення "Приватбанку", а про певну "мирову угоду" з отриманням фінансової сатисфакції.

 

Андрій Богдан – колишній юрист Ігоря Коломойського.

 

24.10.2019