Апеляційний суд залишив Пашинського під вартою до грудня.

 

Колегія суддів Київського апеляційного суду залишила у силі ухвалу Печерського суду Києва про тримання колишнього народного депутата Сергія Пашинського під вартою.

 

Про це повідомила аґенція УНІАН.

 

 

"Ухвалу Печерського суду залишити без змін, а апеляційну скаргу в інтересах Сергія Пашинського залишити без задоволення. Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає", – ідеться в ухвалі колегії суддів.

 

Сам Пашинський заявив, що таке рішення апеляційного суду – то "поразка всієї судової системи".

 

"Нам сьогодні проголосили, що у нас не існує судової системи, не існує суду. Це значить, що ми повернули у часи режиму Януковича. Я буду боротися за своє чесне ім’я", – сказав Пашинський.

 

7 жовтня Печерський суд Києва постановив взяти Пашинського під варту до 4 грудня. Пашинського підозрюють у заподіянні тяжкого тілесного ушкодження; йому загрожує покарання від 5 до 8 років позбавлення волі.

 

Конфлікт між Пашинським і мешканцем Васильківщини В'ячеславом Хімікусом, під час котрого Пашинський застосував вогнепальну зброю і поранив беззбройного опонента в ногу, виник 31 грудня 2016 року. При попередньому керівництві правоохоронних органів справу щодо цього конфлікту декілька разів то закривали, то знову поновлювали, і навіть проти самого Хімікуса відкривали провадження за підозрою у спробі нападу на народного депутата.

 

Справу поновила прокуратура під орудою Руслана Рябошапки.

 

Президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону нещодавно назвав Пашинського злочинцем, а також пообіцяв "посадку".

 

18.10.2019