"Силовики" обшукали квартиру екс-голови Нацбанку Гонтаревої.

 

Правоохоронці в четвер проводять обшуки за місцем прописки екс-голови Національного банку України Валерії Гонтаревої в Києві.

 

Цю інформацію підтвердила сама Гонтарева, котра наразі мешкає в Лондоні, в коментарі інформаційній аґенції "Інтерфакс-Україна".

 

 

"У мене зараз у Києві за місцем прописки на Великій Житомирській зламали ломом двері й десятеро осіб у бронежилетах проводять обшук", – сказала Гонтарева.

 

З її слів, правоохоронці – в масках і з автоматами.

 

Валерія Гонтарева, коментуючи обшук, нагадала про те, що вчора обшукували "Приватбанк", натякаючи, очевидно, на те, що в обидвох випадках може бути спільний замовник.

 

Екс-голова Нацбанку зазначила, що за місцем обшуку нікого немає, оскільки вона не мешкає на Великій Житомирській уже майже рік. "Мій адвокат повідомив давно ГПУ і ДБР про місце мого проживання в Лондоні", – зазначила Гонтарева.

 

Раніше про обшуки в Гонтаревої вдома в Києві повідомив у своєму телеграм-каналі колишній заступник голови Адміністрації Президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов.

 

"Наразі тривають санкціоновані судом масові обшуки у кримінальних справах Порошенка. У справі про мародерство та розкрадання в армії обшуки відбуваються вдома у Гонтаревої, в "Укроборонпромі" та структурах, які брали участь у відмиванні командою Порошенка вкрадених в армії коштів", – ствердив Портнов.

 

Речниця Державного бюро розслідувань Ажеліка Іванова підтвердила факт обшуку у квартирі Валерії Гонтаревої.

 

“ДБР проводить обшуки у приміщеннях “Укроборонпрому”, а також у помешканнях інших учасників кримінального провадження, серед яких є і Валерія Гонтарева”, – сказала вона в коментарі "Укрінформу".

 

Речниця ДБР запевнила, що дозвіл на проведення слідчих дій надав суд.

 

Раніше директор ДБР Роман Труба повідомив, що працівники відомства проводять обшуки в концерні "Укроборонпром" та підприємствах-експортерах, що входять до його складу.

 

Щодо Валерії Гонтаревої, то, нагадаємо, минулого тижня в Києві спалили автомобіль, котрим користується її син і котрий записаний на Валерію Гонтареву (невістку).

 

12.09.2019