Зеленський похвалив Путіна за дотримання домовленостей при обміні.

 

Президент України Володимир Зеленський заявив, що його домовленості з президентом РФ Владіміром Путіним були виконані повною мірою обома сторонами.

 

Про це Зеленський сказав в аеропорту "Бориспіль" після зустрічі українських військовополонених моряків та політв'язнів, інформує УНІАН.

 

 

"Я вважаю, що перший етап виконано. Я повинен підтвердити, що я як Президент України і президент Росії Володимир Путін зробили все, що пообіцяли. І зробили все, не змінюючи по ходу наші домовленості", – наголосив Зеленський.

 

Він також зазначив, що початкова формула щодо обміну, про яку він домовився із Путіним, була збережена. Президент розповів, що обговорив з лідерами європейський країн час обміну та слідчі дії (маються на увазі, очевидно, слідчі дії зі свідком у "справі MH17" Володимиром Цемахом).

 

"Ми все це зробили... Це було дуже складно, і я дуже боявся, що через це у нас міг зірватися обмін. Але я радий, що ми це все виконали", – сказав Зеленський.

 

Президент зазначив, що повернення до України з Росії моряків і політв’язнів буде першим кроком до звільнення всіх полонених і припинення вогню.

 

"Мені здається, ми всі зробили перший крок, він був дуже складним. Ми знаємо, що далі робити... Далі будемо наближатись до повернення всіх наших полонених і продовжувати вже у мінському процесі розведення військ двома етапами: Золоте-Петрівське спочатку, а потім розведення військ по всій території і припинення вогню повною мірою та припинення війни", – сказав Президент.

 

Він додав, що після цього розпочнеться "найскладніший етап" – повернення окупованих територій. "Я думаю, разом з вами, разом з усією країною ми повернемо не тільки людей, а наші території", – сподівається Зеленський.

 

07.09.2019