Ректора тернопільського вишу серйозно травмовано внаслідок вибуху.

 

Сьогодні вранці внаслідок вибуху поранено ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого. Про це інформують місцеві тернопільські сайти.

 

Фото: terminovo.te.ua

 

Поліція наразі не коментує подробиць інциденту, проте, як зазначають журналісти, вибух пролунав уранці близько 07:50. Пакет, схожий на подарунок, хтось підкинув у подвір’я будинку Крисоватого в селі Петриків. Коли ректор підняв пакунок, той вибухнув.

 

Унаслідок вибуху постраждав Андрій Крисоватий та його дружина Оксана. Обох їх із серйозними травмами госпіталізовано у відділення травматології обласної лікарні. Очевидці кажуть, що в ректора сильно постраждала рука – йому нібито відірвало кисть. У дружини пошкоджено обличчя.

 

За непідтвердженими даними, в пакеті також була записка з погрозами. На місці події зараз працюють поліцейські, піротехніки та кінологи.

 

Фото: te.20minut.ua

ДЛЯ ДОВІДКИ

Крисоватий Андрій Ігорович народився 1965 року в селі Кошляки на Тернопіллі. Учений у галузі економіки, доктор економічних наук (2006), професор. Від квітня 2013 року є ректором Тернопільського національного економічного університету.

04.09.2019