Два десятки людей загинули внаслідок пожежі на яхті біля берегів Каліфорнії.

Судно було зафрахтоване для дайвінґу.

 

                                   Білл Браун

 

Щонайменше 20 людей загинули внаслідок пожежі на прогулянковій яхті в Тихому океані поблизу острова в Південній Каліфорнії. Доля ще 14 осіб залишається невідомою. Можливо, що трагічна доля спіткала багатьох із них. Про це повідомила інформаційна аґенція Reuters з покликом на інформацію від шерифа округу Санта-Барбара Біллі Брауна (Bill Brown).

 

Пожежа на облавку 23-метрового судна для дайвінґу Conception почалася приблизно в 03:15 за місцевим часом. Яхта в цей час перебувала на якорі біля острова Санта-Круз, повідомила Берегова охорона США. Пасажири спали в нижніх каютах, а п'ятеро членів екіпажу, які перебували на палубі, полишили судно.

 

Загалом на облавку яхти було знайдено вісім тіл. «Чотирьох загиблих рятувальники знайшли на дні океану поруч зі затонулим судном, яке лежить догори дном на глибині близько 20 метрів», – повідомив шериф Браун. За його словами, Берегова охорона досліджувала берег острова Санта-Круз з надією знайти інших врятованих пасажирів, але нікого не виявила.

 

Яхта Conception, яку було спущено на воду в 1981 році, вирушила до каліфорнійських островів Чаннел (Channel Islands) в суботу зранку. Судно було зафрахтоване екскурсійної компанією Worldwide Diving Adventures з Санта-Барбари. На облавку корабля перебувало 39 осіб. «З огляду на п'ятьох, що вижили, і 20 знайдених тіл, рятувальники шукають решту 14 осіб, котрі перебували на судні», – розповів Браун.

03.09.2019