Олександр Лукашенко заявив, що закрив кордон з Україною.

Він поскаржився на «великий потік зброї» з території сусідньої держави.

 

 

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінську довелося «наглухо закрити кордон» з Україною. Він пояснив цей крок тим, що нібито до Білорусі з України надходить велика кількість нелегальної зброї.

 

Заява білоруського президента пролунала під час виступу на конференції щодо боротьби з тероризмом у Мінську. За словами президента Білорусі, кордон з Україною закрили щільніше, ніж з країнами – членами НАТО.

 

«Ми змушені були зі своїми братами, близьким людьми повністю закрити кордон наглухо, ще більше, ніж з Північноатлантичним блоком, який для нас завжди, з давніх часів, нібито здавався ворогом номер один. А сьогодні зі своїми людьми закрили кордон наглухо. Чому? Ринув потік зброї. А там, де зброя в руках у звичайних людей, і особливо у націоналістично налаштованих, – чекай тероризму. І спокійна Білорусь, не дай Боже, може пожинати ці плоди, отримати те, для чого у нас немає начебто підстав», – процитувало слова білоруського лідера інформаційне агентство БЕЛТА.

 

Раніше повідомляли, що Олександр Лукашенко під час телефонної розмови з Президентом України Володимиром Зеленським пообіцяв допомогти у врегулювання конфлікту на Донбасі. Також білоруський президент запросив Зеленського відвідати Білорусь у будь-якому форматі.

 

03.09.2019