Прем'єр-міністр Грузії подав до демісії.

Мамука Бахтадзе стверджує, що йде з посади за власним бажанням.

 

 

Прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе повідомив у понеділок, 2 вересня, що подає до демісії. Разом із ним своїх посад позбудуться й усі члени кабінету міністрів.

 

Бахтадзе запевнив, що сам ухвалив таке рішення, оскільки вважає свою місію виконаною. В постах, викладених у соцмережах, Бахтадзе нагадав, що метою його призначення на посаду прем'єр-міністра Грузії в 2018 році було створення стратегічних рамок для подальшого розвитку країни.

 

«Стратегічні рамки розвитку створені, впроваджені. І відповідно, я ухвалив рішення про відхід з посади, позаяк вважаю, що свою місію на цьому етапі виконав», – процитував його заяву грузинський інформаційний портал Apsny.ge. При цьому Бахтадзе зазначив, що залишиться членом команди правлячої партії «Грузинська мрія».

 

Кандидатуру нового прем'єр-міністра Грузії оголосять після засідання політради правлячої партії вже третього вересня, це пообіцяв лідер парламентської більшості Георгій Вольський. «Консультації щодо кандидатури прем'єр-міністра тривають, і завтра, після засідання політради партії, ми зробимо офіційну заяву. Поки ж говорити про кандидата передчасно і некоректно», – заявив він.

 

Вольський прокоментував питання і про можливе призначення на посаду глави уряду міністра внутрішніх справ, віцепрем’єра і політсекретаря «Грузинської мрії» Георгія Гахарії. «Ми поки що не можемо зі 100-відсотковою точністю говорити про майбутні кадрові зміни в уряді. Склад нового кабінету міністрів репрезентує кандидат в прем'єр-міністри», – заявив Вольський.

 

Тимчасом представники опозиції вже попередили, що призначення Гахарії буде «плювком в обличчя грузинському суспільству», яке, як вказали опозиціонери, вимагає його відставки з посади глави МВС за жорсткий розгін демонстрації біля будинку уряду 20 червня.

02.09.2019