"Не танк, а танкіст": Бадоєв розповів про "дійство" на День Незалежності.

 

У центрі Києва на Майдані Незалежності та на Алеї Героїв Небесної сотні відбулася репетиція "Ходи гідності" – акції, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським замість військового параду. Український режисер і продюсер Алан Бадоєв заявив, що головна мета і місія ходи, котра відбудеться 24 серпня в центрі Києва, – це прояв гордості за військових, медиків, музикантів та інших героїв.

 

Про це Бадоєв сказав на брифінгу на Майдані Незалежності, повідомляє УНІАН.

 

 

"Як ви бачите, на Майдані і на Алеї Героїв Небесної сотні немає великих декорацій. Це всього лиш тумби і подіуми для того, щоб стояли люди. Люди – це те, чим ми пишаємося. Ми пишаємося тими людьми, які щось зробили для країни: військові – як військові, медики – як медики, музиканти – як музиканти. Ми пишаємося талановитими людьми нашої країни. Це і є головна мета і місія, те, що ми хочемо донести в цьому урочистому дійстві, яке буде відбуватися тут 24 числа", – сказав Бадоєв.

 

Режисер також нагадав, що військової техніки на урочистостях не буде, адже головний акцент робитиметься на "прекрасних і відважних людей, які цією технікою керують". "Не танк, а танкіст, не літак, а льотчик. Ми хочемо звернути увагу українців на подвиги наших героїв, а герої бувають і військові, і просто ті люди, які прославляють нашу країну і всередині її, і за її межами", – пояснив режисер.

 

Також Бадоєв розповів, що, крім військовиків, на заході виступатимуть оперні співаки, відомі музиканти, хори і симфонічні оркестри.

 

 

Крім того, він сказав, що в День Незалежності на Алеї Героїв Небесної сотні буде проходити важлива акція, задумана з великою повагою до людей і подій, які розгорталися на цьому місці під час Революції гідності.

 

"Там буде дійство, яке, перш за все, присвячене пам'яті цих людей, тому що ми не забули... Молоде покоління має пам'ятати. Молоде покоління – наші діти – мають знати і завжди пам'ятати, що там відбувалося, що відбувається в країні", – заявив Бадоєв.

 

"На мій погляд, це дуже важливо. І ми спробували максимально відобразити це в символізмі. Ось такі думки, такі ідеї. Я сподіваюся, що вони будуть близькі серцю українців, і я сподіваюся, що нарешті у кожної людини буде можливість запам'ятати обличчя героя своєї країни", – резюмував режисер.

 

22.08.2019