Пилип Іллєнко демісував з посади голови Держкіно.

 

Пилип Іллєнко оголосив про свою відставку з посади голови Державного агентства України з питань кіно.

 

 

Про це він повідомив у своєму зверненні, поширеному у Facebook. Іллєнко подав прохання про звільнення прем'єр-міністрові Володимиру Гройсману.

 

"Все має свій початок і завершення. Я завжди ставився до посади як до інструмента досягнення своєї мети, – навіть не мети, а мрії: відродження українського кіно. Але будь-який інструмент потрібен лише для певної роботи в певний момент. Моя мрія здійснилася, і я вважаю, що мета була досягнута. І моя місія на посаді голови Державного агентства України з питань кіно – завершена", – сказав Іллєнко.

 

Пан Пилип сказав, що не хоче перетворювати боротьбу за посаду "на трилер із елементами складного постановного екшену", бо "це точно не принесе користі індустрії". Він очікує, що новий уряд проведе відкритий конкурс на посаду і призначить нового чиновника.

 

"В сьогоднішній Україні керівна посада на державній службі – це скоріше прокляття, аніж винагорода. Все менше людей хоче йти сюди працювати. Тому своєму наступнику, чи наступниці, я хочу побажати мудрості. Сподіваюся, що ви збережете всі наші досягнення і продовжите розпочате", – зазначив Іллєнко.

 

20.08.2019