По турецькому конвою в Сирії було завдано авіаудару.

Це могла скоїти російська авіація або літаки Башара Асада.

 

 

Анкара повідомила про повітряну атаку на турецький військовий конвой в Сирії. Як зазначає інформаційна аґенція Anadolu з покликом на джерела в турецькому уряді, внаслідок обстрілу загинули щонайменше троє мирних жителів, ще 12 отримали поранення.

 

За словами офіційних осіб, конвой потрапив під обстріл, коли рухався в бік спостережного пункту №9 у контрольованій повстанськими силами провінції Ідліб.

 

Поки що не встановлено, які літаки брали участь в атаці – російські чи сирійські, підконтрольні президентові Башарові Асаду.

 

Міністерство національної оборони Туреччини рішуче засудило авіаудари. «Анкара рішуче засуджує атаку режиму Асада на конвой ЗС Туреччини в зоні деескалації, що суперечить домовленостям і духу співпраці з Росією щодо Сирії і призвела до загибелі мирних жителів. Незважаючи на багаторазові попередження, з якими ми зверталися до влади Російської Федерації, воєнні операції сил режиму в реґіоні Ідліб тривають в порушення чинних меморандумів і домовленостей з Російською Федерацією. Туреччина очікує від російської сторони вжиття заходів для запобігання повторенню подібних інцидентів у майбутньому», – йдеться в повідомленні міністерства. 

19.08.2019