Терорист-смертник підірвав себе на весіллі в Кабулі.

Загинуло понад шість десятків людей.

 

 

Під час вибуху на весіллі в Кабулі в суботу ввечері, 17 серпня, загинули 63 людини, ще 182 особи отримали поранення. Про це повідомила інформаційна аґенція Reuters з покликом на Міністерство внутрішніх справ країни. 

 

Вибух стався близько 22:40 за місцевим часом на заході столиці Афганістану в районі, де мешкають переважно мусульмани-шиїти. На святкуванні, яке відбувалося в готелі, перебувало понад тисяча гостей. Поліція підтвердила, що вибух вчинив терорист-смертник, котрий підірвав себе в натовпі святкувальників.

 

Фундаменталістський рух «Талібан» заперечує свою причетність до вибуху. Жодне інша угруповання ще не взяло на себе відповідальності за нього. Представник талібів заявив, що рух рішуче засуджує цей бомбовий замах.

 

Це вже сімнадцятий теракт у Кабулі з початку 2019 року. За підрахунками афганської влади, в 16 попередніх загинуло щонайменше 113 осіб, поранення отримали понад 700. Лише десятьма днями раніше потужна бомба вибухнула біля поліційного відділку в Кабулі. Тоді загинули 14 людей, близько 150 були поранені.

18.08.2019