Уряд вирішив профінансувати програми реґіонів, іґноруючи "вето" ОП.

 

Кабінет Міністрів України доручив Міністерству фінансів та Міністерству реґіонального розвитку, будівництва та ЖКГ забезпечити, починаючи з серпня, фінансування програм і проєктів розвитку реґіонів.

 

Таке рішення Кабмін ухвалив на засіданні 14 серпня, інформує "Урядовий портал".

 

"Кабінет Міністрів доручив Міністерству фінансів та Міністерству регіонального розвитку, будівництва й ЖКГ забезпечити, починаючи з серпня поточного року, фінансування програм і проектів розвитку регіонів, особливо малих міст і громад, що здійснюються за рахунок, у тому числі, коштів Державного фонду регіонального розвитку. Це закріплено у протокольному дорученні уряду. Графік фінансування повинен забезпечити можливість своєчасного проведення тендерів та завершення розпочатих проектів", – йдеться у повідомленні.

 

Раніше повідомляли про те, що Кабмін затримує містам виплату 7,6 мільярда гривень із фонду регіонального розвитку та 2,5 мільярда гривень субвенції на соціально-економічний розвиток.

 

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин на своїй сторінці у Facebook опублікував копію листа за підписом керівника Офісу Президента Андрія Богдана, у котрому той просить прем'єр-міністра Володимира Гройсмана призупинити видатки по розподілу частини субвенції на соціально-економічний розвиток та ДФРР до формування нового складу уряду.

 

В Офісі Президента у відповідь на запит видання "Економічна правда" заявили, що тимчасове призупинення фінансування рішень уряду здійснили з метою перевірки ефективності використання бюджетних грошей, запланованих на передбачені розпорядженнями інфраструктурні проєкти.

 

16.08.2019