Він змушений був приземлитися в кукурудзяному полі.

 

 

У Підмосков'ї здійснив аварійну посадку пасажирський літак Airbus A-321 авіакомпанії "Уральські авіалінії". Авіалайнер, на облавку якого перебували 224 пасажири і сім членів екіпажу, прямував рейсом з Москви до окупованого Росією Сімферополя.

 

Після злету з підмосковного аеропорту Жуковський в четвер, 15 серпня, у лайнера відмовили обидва двигуни. Один з двигунів зайнявся.

 

Після цього екіпаж ухвалив рішення посадити літак в кукурудзяному полі поблизу села Рибалки, приблизно за кілометр від злітно-посадкової смуги. Літак приземлявся з прибраним шасі, вимкненими двигунами й повними баками пального. 

 

Після жорсткої посадки по медичну допомогу звернулися 55 осіб, в тому числі 17 дітей. Про це повідомив інформаційний портал lenta.ru з покликом на ГУ МНС в Московській області. Шпиталізовано шістьох осіб.

 

Прес-служба «Уральських авіаліній» повідомила, що під час вильоту з Жуковського в двигуни літака потрапили птахи з навколишніх сміттєвих звалищ. «На злеті після відриву від злітно-посадкової смуги літак зіткнувся зі зграєю чайок, потрапляння яких в двигуни призвело до значних перебоїв у їхній роботі», — розповів речник авіакомпанії.

15.08.2019