Команда Зеленського згодилася давати інтерв'ю російським медіям.

 

Радник Президента України Володимира Зеленського, новообраний народний депутат ("Слуга народу") Микита Потураєв заявив, що новій владній команді варто спілкуватися з російськими медіями, котрі "не перекручують інформацію", бо це спосіб розповісти правду про те, що відбувається в Україні.

 

 

Про це Потураєв сказав у інтерв'ю виданню "Детектор медіа".

 

"Я сам спілкувався з Володимиром Соловйовим (журналіст видання "Коммєрсант", – Z), він народився в Одесі, виріс у Кишиневі, тільки потім переїхав працювати в Москву. Ми маємо спілкуватися з тими виданнями, де можна озвучити не перекручену українську точку зору. І правду про те, що відбувається в Україні", – сказав Потураєв.

 

Депутат не згоден з думкою, що інтерв'ю, котре голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков дав російському "Коммєрсанту", шкодить іміджу партії.

 

Відповідаючи на уточнювальне запитання про те, чи Разумкову, може, варто піти і на інтерв'ю з російською журналісткою Ольгою Скабєєвою, Потураєв сказав: "Це треба в нього запитати. Я би йому не радив цього робити. Я, до речі, відмовляюся. Мене дещо дивує позиція деяких моїх знайомих з оточення Порошенка, яких я давно знаю, які почали їздити на ефіри до Скабєєвої (напевне, мається на увазі участь у програмі Володимира Цибулька, – Z). Ноги моєї не буде там у жодному випадку. Багато разів давав коментарі, включався в ефіри каналу «Дождь». Думаю, «Коммєрсант» теж не буде перекручувати. Звісно, в Росії майже не залишилося медіа, які можна вважати професійними: «Новая газета», «Дождь», із певними запитаннями «Коммєрсант» та «Ехо Москви», але точно не федеральні канали", – резюмував він.

 

 

12.08.2019