Супермаркет у історичній частині Львова «розширять» до 5-поверхового готелю


Одноповерхову будівлю навпроти Стрийського ринку у Львові, де зараз розміщений супермаркет, «розширять» до п’яти поверхів. Відповідне рішення ухвалив сьогодні виконком Львівської міськради.

 

Так виглядає ця будівля зараз

 

Виконком схвалив рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Бадяком С.Б. будівлі магазину під літерою «А-1» на вул. Шота Руставелі, 40 за рахунок прибудови та надбудови з влаштуванням вбудованих об’єктів торгівлі та громадського обслуговування, апарт-готелю у верхніх поверхах та підземного паркінгу».

 

Затвердивши ці містобудівні умови й обмеження, виконком погодив реконструкцію будівлі супермаркету «Рукавичка», що на вулиці Шота Руставелі, 40. Утім фактично на ній добудують ще чотири поверхи, і тут з’явиться 5-поверховий готель із підземним паркінгом, у нижньому поверсі якого облаштують магазини та об’єкти громадського призначення, – інформує «Львівський портал».

 

 

А такою її планують зробити.

 

Будівництво вестимуть на земельній ділянці площею 0,05 га, що входить в історичний ареал Львова. Її цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, вид використання – для обслуговування будівлі магазину.

 

Виконком дозволив забудувати земельну ділянку на 73%, а також встановив, що висота майбутнього готелю не повинна перевищувати 18 м.

 

Нагадаємо, два троки тому львів’ян вразила схожа «реконструкція» на цій самій вулиці. Тоді на будівлі ХІХ століття за адресою вул. Шота Руставелі, 12 надбудували мансардний поверх, а саму будівлю розфарбували в чорний і білий кольори.

 

"Смугастий" будинок на вул. Шота Руставелі, 12 після "реконструкції".

 

ДЛЯ ДОВІДКИ:

 

За даними аналітичної системи YouControl, львів’янин Сергій Бадяк володіє ТзОВ «Євро-Інвест-Холдінг», що надає в оренду й експлуатацію власну чи орендовану нерухомість, ТзОВ «ДР Ґрін Україна», що торгує оптом хімпродуктами, ТзОВ «Єврофрукт», що торгує фруктами, а також є спізасновником фермерського господарства «Сад-Ко».

 

ТзОВ «Євро-Інвест-Холдінг» має будувати у Городку індустріальний парк «Захід ресурс». Торік Міністерство економічного розвитку і торгівлі України включило його до Реєстру індустріальних парків.

 

Сергій Бадяк також є керівником футбольного клубу «Городок» й співзасновником ГО «Ак Бокс Промоушен». Цю організацію очолює відомий боксер Андрій Котельник.

 

За інформацією ЗМІ, саме Сергій Бадяк нібито нещодавно просував на посаду нового голови Львівської ОДА людину Ріната Ахметова – Дениса Шмигаля (нині він очолює Івано-Франківську ОДА).

 

2010 року в Городку Сергій Бадяк відкрив логістичний комплекс, на базі якого також функціонував відділ митного контролю Львівської митниці.

 

09.08.2019