У п'яти селах Івано-Франківщини створять громадські простори.

 

В Івано-Франківській області обрали п’ять громад, які візьмуть участь у навчанні та створенні власних громадських просторів у рамках проєкту «Зміцнюємо громади, об’єднуючи Україну». Про це інформує на своїй fb-сторінці Івано-Франківська обласна організація «Молода Просвіта».

 

 

 

Переможцями конкурсу стали громади міста Бурштин (Галицький район), селища Делятин (Делятинська ОТГ, Надвірнянський район), села Старий Мізунь (Вигодська ОТГ, Долинський район), села Нижній Струтинь (Рожнятівський район) і села Джурів (Снятинський район).

 

Аби взяти участь у наступному етапі відбору, всі зацікавлені мешканці з Бурштина, Делятина, Старого Мізуня, Нижнього Струтина та Джурова мають заповнити анкету до 11 серпня включно. На її основі оберуть представників громад – по 8 активних мешканців. Вони сформують команди і пройдуть три триденні навчання. Під час навчань дізнаються, як керувати проєктами, планувати публічні заходи, висвітлювати їх у медіа. Також вони попрацюють над комунікаційною стратегією для популяризації створених громадських просторів, дізнаються, де шукати ресурси для розвитку громадських просторів, проведуть стратегічне планування роботи створених громадських просторів.

 

Перші тренінги відбудуться у Франківську вже 18–23 серпня, – інформує Курс. Учасники працюватимуть над формуванням цінностей і маніфестів майбутніх просторів, ознайомляться з громадськими просторами, які діють в Івано-Франківську. Усі витрати на навчання, доїзд та проживання учасників проєкту покривають організатори.

 

 

Створені учасниками проєкту громадські простори отримають деяке обладнання, інвентар і до 10000 грн на реалізацію власних ініціатив, що сприятимуть розвитку соціальної толерантності й залученню мешканців громади. Проєкт триватиме до грудня 2019 року, його організовує івано-франківська обласна організація «Молода Просвіта» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

09.08.2019