На 119 окрузі оскаржують перемогу Михайла Бондаря.

Виборча епопея не закінчується. На одномандатному окрузі №119, що охоплює Бродівський, Буський, частину Кам’янка-Бузького та Радехівського районів, відбудеться перерахунок голосів щодо виборів депутатів до парламенту на мажоритарному виборчому окрузі.

 


Фото: Львівський портал

 

Про це рішення повідомив Львівський окружний адміністративний суд після того, як 25 липня суд отримав позов від кандидата у народні депутати України Ореста Кавецького («Слуга народу») та самовисуванця з 119 округу Віталія Кравчука.

 

Як відомо з позову, вказані кандидати мають претензії щодо бездіяльності окружної виборчої комісії 119 округу щодо реагування на порушення виборчого законодавства під час підрахунку голосів. Відповідно, кандидати у народні депутати вимагають скасувати підсумки голосування в окрузі, оскільки, на їхню думку, вони є протиправними.

 

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Львівського адміністративного суду, цей позов був задоволений частково, зокрема визнано протиправною бездіяльність ОВК округу №119 щодо реагування на порушення виборчого законодавства під час підрахунку голосів виборців, а також визнано протиправним та скасовано протокол ОВК про підсумки голосування в окрузі №119.

 

Окружну виборчу комісію округу №119 зобов’язано провести повторний підрахунок голосів на виборчих дільницях №460004, №460007, №460008, №460056, №461031, №460673.

 

Нагадаємо, що за результатами підрахунку 100% на 119-му одномандатному окрузі перемогу здобув Михайло Бондар від «Європейської солідарності», за якого проголосувало 15,57% виборців округу, він на 140 голосів випередив позивача до суду Кавецького Ореста з 15,39% голосів. Ще один фігурант цієї справи Віталій Кравчук отримав 2,91% або 2398 голосів виборців.

 

Партія «Європейська солідарність» уже встигла публічно відреагувати на цю ситуацію: «Рішення Львівського адміністративного суд про абсолютно безпідставний перерахунок голосів у 119-му виборчому окрузі – це зухвала спроба відібрати чесну і законну перемогу у воїна АТО, героя війни Михайла Бондаря на користь львівських олігархів, партнерів одного з лідерів проросійської партії Віктора Медведчука. Опонент Михайла Бондаря Орест Кавецький є членом родини партнерів Медведчука і балотувався до Верховної Ради від партії "Слуга народу"», – передає Львівський портал з посиланням на офіційне повідомлення партії.

 

29.07.2019