МЗС Росії привітало поразку "порошенківців", націоналістів і екстремістів.

 

Міністерство закордонних справ Росії привітало поразку націоналістичних та екстремістських сил на парламентських виборах в Україні. Відомство Сєрґєя Лаврова тішиться результатові партії Віктора Медведчука і вважає, що переконлива перемога "Слуги народу" є "голосуванням надії".

 

 

Про це йдеться в коментарі департаменту інформації й друку МЗС Російської Федерації щодо підсумків виборів в Україні.

 

"Згідно з попередніми даними, переконливу перемогу здобуває пропрезидентська партія "Слуга народу", яка лідирує з великим відривом. Вагомий результат продемонструвала "Опозиційна платформа – За життя", яка виступає за нормалізацію відносин з Росією. Показово, що націоналістичні сили не отримали широкої підтримки населення України. Досить скромний результат продемонструвала "Європейська солідарність" Петра Порошенка. Угруповання екстремістів зі "Свободи" та інших радикальних організацій зовсім не проходить до парламенту", – тішиться МЗС РФ.

 

На погляд російської дипломатії, результати виборів свідчать про те, що народ України "втомився від політики залякування і терору, котру проводила попередня влада". "Напевне, можна назвати це "голосуванням надії", – трактує МЗС РФ.

 

Офіційна Москва не зауважила грубих порушень на виборах, хоча й гнівається, що Україна не допустила на свої вибори російських спостерігачів, а також відмовилася відкритива дільниці на території РФ.

 

23.07.2019