Поліція заявила про першу спробу фальшувань.

 

Поліція заявила про першу спробу підробки виборчої документації – на одній із дільниць Бахмута (Донеччина) члени комісії підписали незаповнені бланки протоколів для підсумків виборів до Верховної Ради.

 

 

Про це повідомив речник Нацполіції України Ярослав Тракало на своїй сторінці у Facebook.

 

"Задовго до початку голосування на одній з дільничних виборчих комісій Донеччини народне волевиявлення фактично вже завершилося, так і не розпочавшись. У школі міста Бахмут, де розташована 624 ДВК, члени комісії підписали незаповнені бланки протоколів з підсумками результатів голосування. Залишалося у потрібний момент вписати прізвище кандидата-«переможця» чи «правильну» назву партії", – написав Тракало.

 

Згідно з його даними, коли на місце прибула слідчо-оперативна група Бахмутського відділення поліції, члени комісії залили підписані протоколи чорнилом, щоби приховати сліди злочину.

 

За даним фактом знахідки розпочато кримінальне провадження за ч.4 статі158 Кримінального кодексу України – «...фальсифікація виборчих документів.., підсумків голосування». Санкція статті передбачає від 7 до 10 років ув‘язнення.

 

21.07.2019