"Замах" на віцепрем'єра: італійська поліція не виявила українських терористів.

 

Слідчі органи Італії не знайшли підтверджень інформації про те, начебто певна українська група загрожувала життю міністра внутрішніх справ і віцепрем'єра Маттео Сальвіні.

 

 

Про це повідомляє видання "Європейська правда", покликаючись на італійські медії.

 

Слідчі дії, під час котрих вдалося виявити арсенал зброї в Італії, почалося з інформації, отриманої від колишнього секретного агента КДБ, який повідомив про підготовку терористичного акту проти Сальвіні якимись українськими націоналістами.

 

"Поліція не знайшла жодних доказів цієї інформації. Втім, вирішено стежити за діяльністю деяких італійців, які брали участь у збройному конфлікті на Донбасі", – повідомляє італійська преса.

 

Саме після цих слідчих дій вдалося виявити контакти між одним із бойовиків і експертом по зброї, який запропонував купівлю зброї від імені третьої сторони.

 

Посол України в Італії Євген Перелигін підтвердив: італійським правоохоронцям не вдалося отримати підтверджень замаху.

 

"Матео Сальвіні заявляє, що група українців його хотіла вбити (це дуже серйозне звинувачення), але італійські слідчі органи цього не підтверджують. Не отримав і я від представників відповідних структур підтвердження існування такої групи українських громадян", – написав Перелигін у Facebook.

 

Раніше віцепрем'єр Італії і голова МВС Маттео Сальвіні заявив: його хотіло вбити "українське угруповання".

 

"Це була одна з багатьох погроз смерті, які надходили мені кожен день. Спецслужби говорили про українську групу, яка намагалася мене вбити. Я радий, що це допомогло розкрити божевільний арсенал зброї", – заявив Сальвіні, коментуючи спецоперацію італійських поліцейських проти прихильників ультраправої групи.

 

Напередодні на півночі Італії під час обшуків у членів ультраправих угруповань вилучили арсенал зброї, зокрема й ракету класу "повітря-повітря". Правоохоронці затримали трьох осіб, які могли брати участь у бойових діях на Донбасі або мати зв’язки із проросійськими сепаратистами.

 

17.07.2019