"Місяць стримувався": Вакарчук звинуватив штаб Порошенка у брудній кампанії.

 

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук розкритикував "Європейську солідарність" Петра Порошенка за використання брудних методів під час виборчої кампанії. 

 

Про це Вакарчук заявив у вівторок, 16 липня, у Львові під час свого політичного концерту, передає видання "Вголос".

 

 

Зі слів Святослава, стара влада, старі політики не чекали такого результату від його партії, а тому "роблять все, аби у них цю владу не забрали", "і лізуть в цю владу, як в останню переповнену автобусну маршрутку".

 

"Я не хотів ще до вчора про це говорити, але політика, виявляється, не просто брудна, а дуже брудна і підступна. Я мушу вам дещо сказати. Декілька днів тому на багато мобільних номерів львів’ян та мешканців області почали приходити sms-ки приблизно такого змісту: «Партія "Голос" все одно не пройде, тому нема чого її підтримувати». Я б не звернув увагу, якби через кілька годин з того самого номера не почали запрошувати на зустріч з кандидатом у депутати від партії «ЄС» Петром Порошенком і на концерт у Львові", – поскаржився Вакарчук.

 

Лідер "Голосу" сказав, що йому бракує слів для характеристики такої політики. "Якщо це нова політика, якщо це оновлена «ЄС», то на які зміни варто очікувати? Мусів це вам сказати, бо місяць стримувався", – зазначив він.

 

При цім Святослав Вакарчук поставив риторичне питання, критикуючи Порошенка та його партію: "Хто повернув в Україну Медведчука? Хто дозволив йому купити телеканали? Це так ви об’єднуєтесь і захищаєте Україну?.."

 

Тим часом Національна поліція України повідомила: кіберполіція викрила депутата сільради з Львівщини у масовій sms-розсилці для дискредитації партії "Голос" на користь "Європейської солідарності".

 

 

"У рамках досудового розслідування працівники кіберполіції встановили, що фактично особа, яка використовує sms-розсилку з альфа-іменем «Peremoga», є одним із депутатів сільрад Львівської області. У вигляді фізичної особи-підприємця він оформив sms-розсилку з одним із операторів мобільного зв’язку в кількості від 5 до 25 тисяч упродовж місяця", – заявив начальник департаменту кіберполіції НПУ Сергій Демедюк.

 

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст.157 ККУ (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача).

 

У вівторок в обід "Європейська солідарність" поширила повідомлення, в котрому спростувала попередні звинувачення "Голосу" у використанні брудних технологій і поширенні чуток про падіння рейтингу Святослава Вакарчука.

 

"Партія «Європейська солідарність» засуджує будь-які атаки на українські патріотичні політичні сили, оскільки взаємопоборюванння у цей відповідальний для країни час стане поразкою всіх демократичних і проєвропейських сил", – заявили у Петра Порошенка.

 

17.07.2019