Центр Разумкова: "Голос" і "ЄС" випереджають "Батьківщину".

 

Партія "Голос", закладена Святославом Вакарчуком, і "Європейська солідарність" Петра Порошенка досі зберігають щільну конкуренцію в боротьбі за третє місце на парламентських виборах. Згідно з опитуванням, яке провела соціологічна служба Центру Разумкова, за "Голос" зголошуються проголосувати 8,8% українців, а за "ЄС" – 8,3%.

 

 

На чолі рейтингів наразі без змін – партія "Слуга народу" лідирує з 41,5%; другим іде проект Медведчука-Бойка-Рабіновича "Опозиційна платформа – За життя" – 12,5%.

 

Першу п'ятірку замикає "Батьківщина" Юлії Тимошенко – 7%.

 

Зісподу найближчими до виборчого бар'єра є "Сила і честь" (4,6%) та “Опозиційний блок” (3,8%).

 

За партію “Свобода” планують голосувати 2,5% виборців, за Радикальну партію Олега Ляшка – 2,4%, за “Українську стратегію Гройсмана” – 2%, за партію “Громадянська позиція” – 1,8%, за “Самопоміч” – 1,4%, за Партію Шарія – 1,2%.

 

Центр Разумкова провів соціологічне опитування 5–11 липня. Вибірка – 2018 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. 

 

Це перше соцопитування, у котрому порядок партій відповідав тому, що буде у виборчому бюлетені.

 

 

У порівнянні з попереднім опитуванням, яке провів Центр Разумкова в середині червня, партія "Слуга народу" втратила 1,2% виборців, "Опозиційна платформа" виросла на 2%, "Батьківщина" втратила 3,2%, "Європейська солідарність" упала на 1,5%, а "Голос" зріс на 2,4%.

 

15.07.2019