Державна охорона підтвердила факт аварії з автомобілями кортежу Президента.

 

Автомобілі президентського кортежу спричинили аварію у Запорізькій області, "підрізавши" колону автобусів із дітьми. Дорожньо-транспортна пригода минулася без летальних наслідків; є травмовані. Володимира Зеленського у кортежі не було.

 

 

 

Інформацію про ДТП підтвердила прес-служба Управління державної охорони.

 

"14 липня мікроавтобус Volkswagen Transporter, на якому особовий склад Управління державної охорони України повертався з відрядження до місця постійної дислокації у Києві, потрапив у ДТП. Жертв немає... Автомобіля Президента України серед машин, які потрапили в ДТП, не було. Крім мікроавтобуса, в ДТП потрапило ще два автомобілі, які рухались в попутному напрямку", – повідомили в УДО.

 

Інтернет-проект "Це Запоріжжя" повідомив: аварія трапилася між Василівкою і Мелітополем. "Колона, що перевозила дітей, потрапила у ДТП. Причина – олені, котрі обганяли колону", – зазначили автори допису.

 

 

Сайт Newsua.One першим повідомив про причетність кортежу до охорони Президента. 

 

"Обганяли колону два Volkswagen Touareg з кортежу Зеленського і бус служби безпеки "президента". Вони поверталися до Києва, в той час як Зеленський полетів до столиці на літаку", – зазначило видання.

 

Першою офіційною особою, котра підтвердила факт аварії, став міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він висловив подив, що Президентові не згадують обіцянки позбутися кортежів як атрибуту безкарності посадовців.

 

"Дивно, бо раніше такі випадки стали б топ-новиною усіх ЗМІ", – зауважив Омелян.

 

"Звісно, жоден президентський велосипед не постраждав. Бо його в кортеж не пускають – якщо він взагалі існує десь, окрім серіалу", – зі сарказмом додав міністр.

 

15.07.2019