Atlantic Council назвав п'ятьох кандидатів на пост прем'єр-міністра.

 

Американський аналітичний центр Atlantic Council, покликаючись на чутки в офіційному Києві та на дискусії в експертних середовищах, назвав п'ятьох кандидатів на пост прем'єр-міністра України.

 

Про це пише Мелінда Гарінґ (Melinda Haring), редакторка UkraineAlert при Atlantic Council, старша наукова співробітниця Інституту досліджень зовнішньої політики та віце-голова Фонду "Східна Європа" в Києві.

 

Данилюка і Абромавичуса називають непоганими кандидатурами у прем'єри

 

"Київ потопає в чутках, в різноманітних колах обговорюють кандидатури п’яти технократів, серед яких могли би обрати наступного прем'єр-міністра. Це [голова наглядової ради "Укроборонпрому", екс-міністр економіки] Айварас Абромавичус, [заступник виконавчого директора Міжнародного валютного фонду від України] Владислав Рашкован, [директор з питань розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України"] Юрій Вітренко, [голова правління НАК "Нафтогаз"] Андрій Коболєв і [секретар РНБО, екс-міністр фінансів] Олександр Данилюк", – переказує Гарінґ.

 

У центрі Atlantic Council вважають, що найкраще підготовленими серед технократів є Абромавичус і Рашкован.

 

"На Заході Абромавичуса вважають чесним, дієвим, принциповим, абсолютним прихильником успішної України", – зазначає Гарінґ, кажучи, що призначення Айвараса стало би сигналом для Заходу, що Зеленський "поважно налаштований щодо змін у країні".

 

Рашкован же має глибокі знання в створенні інституцій і трансформуванні старих. "Він точно знає, що потрібно зробити Україні для залучення інвестицій і як заспокоїти інвесторів", – додала експертка.

 

12.07.2019