Лідер "Слуги народу" затявся розмовляти російською мовою.

 

Голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков затявся, що використовуватиме російську мову під час телевізійних ефірів, поки Україна має непідконтрольні території.

 

 

Про це він сказав під час телешоу на телеканалі ICTV, наголосивши, що в побуті "досить часто" використовує російську мову.

 

"Якщо ми говоримо про мою українську мову, то моя позиція була озвучена дуже багато разів. Я казав, що поки у нас є окуповані території на сході, поки у нас є анексований Крим, я під час ефірів буду використовувати російську мову – щоб ніхто не захотів приходити й мене тут «захищати». У мене все непогано як у людини, яка розмовляє російською мовою", – виправдовується Разумков.

 

Дебатуючи із Іриною Геращенко, він висловив сумнів, що українська мова сьогодні є головною проблемою українського суспільства.

 

"Якщо ми говоримо про захист державної мови, то, звісно, захищати державну мову треба. І розвивати державну мову треба. Але, я вважаю, не тими механізмами та пропозиціями, які використовували представники попередньої команди", – сказав Разумков.

 

 

На його думку, треба було йти шляхом створення умов для того, щоб державну мову використовували ширше. "Це не було зроблено, ми пішли шляхом батога", – гадає лідер партії "Слуга народу".

 

"Радіо Свобода" нагадує, що три тижні тому Разумков пообіцяв в одному з інтерв'ю перейти на українську: "Як тільки я стану народним депутатом, якщо в мене буде така можливість, я обов'язково перейду на українську мову".

 

09.07.2019