ЦВК зареєструвала Андрія Клюєва кандидатом.

 

Центральна виборча комісія зареєструвала колишнього главу Адміністрації Президента Віктора Януковича Андрія Клюєва кандидатом у народні депутати на позачергових парламентських виборах 21 липня.

 

Таке рішення ЦВК прийняла на своєму засіданні, повідомила аґенція "Укрінформ".

 

 

Так, ЦВК зареєструвала Клюєва кандидатом в одномандатному виборчому окрузі №46 з центром у Бахмуті, Донецька область.

 

Центральна виборча комісія 23 червня, згідно з постановою №1196, відмовила ексглаві Адміністрації Президента Януковича Андрієві Клюєву, висунутому Ліберальною партією України, в реєстрації кандидатом.

 

Згідно з ЦВК, подані до комісії документи Клюєва не давали підстав для встановлення факту його проживання в Україні протягом останніх п’яти років.

 

Крім того, згідно з інформацією, наданою Центрвиборчкому Генеральною прокуратурою, з 2014 року проводяться досудові розслідування у декількох кримінальних провадженнях, у яких Клюєву повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень та оголошено про його розшук. З кінця 2015 року слідчий суддя надав дозвіл на затримання підозрюваного з метою його участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

1 липня Касаційний адміністративний суд при Верховному Суді зобов’язав ЦВК повторно розглянути документи щодо реєстрації кандидатом у народні депутати Андрія Клюєва.

 

02.07.2019