Тарас Козак, бізнес-партнер Віктора Медведчука, купив телеканал ZIK.

 

Сьогодні, 14 червня, львівський політик, ексрегіонал, бізнеспартнер Віктора Медведчука Тарас Козак став новим і одноосібним власником телевізійних мовників телеканалу ZIK – компаній «Міст ТБ» і «ТРК "Нові комунікації"». Про це повідомив один із двох раніше придбаних Козаком телеканалів 112 Україна. Телеканал NewsOne цей знаний у Львові персонаж придбав у жовтні минулого року. Купівлю ZIKу Тарас Козак прокоментував так:  

 

«Для мене придбання телеканалу ZIK – це осмислений і прагматичний крок. Інформаційне мовлення в Україні на сьогодні випереджає багато світових великих каналів по своїй мобільності, інтересу аудиторії, зображенню. Одержавши ZIK, я зможу побудувати найбільшу мережу з інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів робить їх менш витратними і в той же момент створює їх більшу капіталізацію як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг "НОВИНИ". Саме для його розвитку і управління я запросив одного з найсильніших медіапродюсерів країни – Олексія Семенова».

 

Одразу по цій новині про рішення звільнитися із ZIKу заявили троє журналістів – редакторка Тетяна Вергелес, ведучі Роман Недзельський і Вахтанг Кіпіані.

 

«Дорогою на презентацію книги "Справа Василя Стуса" дізнався новину, що адвокат Стуса Медведчук купив телеканал, на якому понад 6 років виходила програма "Історична правда-ZIK". Ми зробили близько 500 випусків. Як автор і ведучий програми повідомляю, що передача закривається. Медведчук – це ворог моєї країни, вбивця і минулого, і майбутнього», – написав у своєму fb Вахтанг Кіпіані.

 

"Мій ZIK закінчився. Звільняюсь", написала у себе на facebook Тетяна Вергелес.

 

Додамо, раніше телеканал належав львівському бізнесмену Петрові Димінському, який переховується за кордоном через обвинувачення у смертельній ДТП за участі його автівки, в якій загинула 31-річна жінка.

 

Тарас Козак був членом Партії регіонів, а після Революції гідності разом з однопартійцями став членом «Опозиційного блоку», а зараз – його частини «Опозиційний блок – "За життя"». На дострокові вибори до парламенту він іде під №10 у списку «Опозиційної платформи», котру очолюють Юрій Бойко та Вадим Рабинович.

 

Медіамагнат Тарас Козак

 

14.06.2019