Львів’яни вимагали прибрати Кучму з мінських переговорів.

 

Учора, 10 червня, ввечері у Львові біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулась акція «Зупини капітуляцію!», учасники якої вимагали змінити риторику української влади та її представників щодо російсько-української війни. Про це повідомляє День.

 

Протестувальники вимагали відсторонити Леоніда Кучму від представництва України в тристоронній контактній групі, бо його заяви мають риторику капітуляції України перед Росією. Учасники акції наголосили, що якщо ця їхня вимога не буде виконана, то владі слід очікувати відновлення протесту «Україна без Кучми». Після озвучення цієї вимоги всі почали скандувати «Кучму геть!»

 

Крім того, вони вимагали і в Президента змінити його риторику щодо ситуації на сході України.

 

«Вимагаємо припинити капітулянтські заяви з боку Зе-команди й відправити у відставку керівника АП Андрія Богдана та прес-секретаря президента Юлію Мендель, яка озвучує проросійські меседжі. Пропозиція "перестати стріляти" – це ще один крок до роззброєння українських військовослужбовців перед російськими окупантами і здачі національних інтересів. А слова Зеленського про те, що Росія частково втратила контроль над бойовиками на Донбасі, не відповідають дійсності», – заявили організатори акції.Фото: Павло Паламарчук/День

 

Крім того, люди вимагали ввести в групу, що складає дорожню карту по Мінську, людей, які мають довіру у ветеранському оточенні. Вони б інформували про вимоги, що ставляться у Мінську, й обґрунтовували ті чи інші рішення.

11.06.2019