Порошенко поставив нагору списку Парубія, Геращенко і Забродського.

 

До першої десятки виборчого списку партії "Європейська солідарність" увійшли п'ятий Президент України Петро Порошенко, Голова Верховної Ради Андрій Парубій, перший віце-спікер Ірина Геращенко, командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенант Михайло Забродський, українська співачка і громадський діяч Софія Федина, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, український доброволець-медик Яна Зінкевич, очільник Львівської ОДА Олег Синютка, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз та віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

 

Список презентував голова партії Петро Порошенко під час з'їзду "Європейської солідарності".

 

"Завдання для нашої команди – за результатами виборів сформувати потужну фракцію, яка буде відстоювати європейські, українські та євроатлантичні цінності. Завдання – отримати такий результат, який дозволив би нам претендувати на владу. Але ми в будь-якому статусі будемо боронити Україну", – заявив Порошенко, згідно з повідомленням аґенції "Укрінформ".

 

Він висловив переконання, що фракція ЄС у Верховній Раді стане двигуном інтеграції до Євросоюзу та НАТО.

 

Також Порошенко наполягає на необхідності не допустити в парламенті тоталітаризму та однопартійної більшості. "Концентрація влади в руках однієї політичної сили – це серйозна загроза для такої молодої демократії, як наша", – застеріг колишній Президент.

 

 

"Європейська солідарність" висловила готовність формувати парламентську коаліцію, при тім Порошенко залічив до "червоного списку" лише партії "Опозиційний блок" та "Опозиційна платформа – За життя".

 

"Євросоюз і НАТО – це досягнення нашої мети і головної нашої стратегії, і ми беремо на себе публічне зобов’язання – не вступати в коаліцію з тими політичними силами, які перешкоджають цьому, – з "опозиційними платформами" та іншими частинами партії Януковича", – наголосив Порошенко.

 

10.06.2019