"Опоблок" Вілкула уклав союз з "Ділами" Труханова і Кернеса.

 

Політичні партії "Опозиційний блок", Партія миру та розвитку, "Наші", "Відродження" і "Довіряй справам" домовилися про об'єднання з метою спільної участі в позачергових виборах до Верховної Ради.

 

Про це повідомив заступник голови парламентської фракції "Опоблок" Олександр Вілкул.

 

 

"Ми об'єдналися! Партії "Опозиційний блок", Партія миру та розвитку, "Наші", "Відродження" і "Довіряй справам". Ми йдемо на вибори разом, щоб відновити мир, економіку і повернути людям достаток. Ми проведемо реальну децентралізацію та скасуємо антинародні "реформи". Реалізувати це можемо лише ми", – повідомив Вілкул на своїй сторінці у Facebook.

 

Партії підписали меморандум про об’єднання в Києві в п'ятницю.

 

Як повідомив лідер фракції "Опозиційний блок" у ВР Вадим Новинський, список презентують на з'їзді партії у неділю.

 

Новинський заявив, що мир в Україні є для цього політичного союзу "завданням номер один".

 

"Прямі переговори, досягнення розумних компромісів із дотриманням національних інтересів України і повне виконання "мінських угод" – ось наш шлях до миру. Але мир – це не лише зупинити війну на Донбасі, мир потрібен і між українцями, без поділу на правильних і неправильних питаннями мови, культури, віри, історії. Без поділу України на захід і схід, північ і південь... Заради такого миру ми сьогодні об'єдналися", – сказав Новинський, згідно з повідомленням аґенції "Інтерфакс-Україна".

 

07.06.2019