Лондон порадив Росії змінити свою поведінку.

Так відреагувала британська влада на заклик Путіна забути про справу Скрипаля й відновити добрі взаємини.

 

 

Відносини Великої Британії з Росією можуть покращитися лише в тому випадку, якщо Москва змінить свою поведінку. Про це в четвер, 6 червня, заявила речниця апарату прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей у відповідь на висловлені президентом Росії Володимиром Путіним побажання про поліпшення двосторонніх відносин після того, як Терезу Мей змінить на посаді прем'єра новий політик. Про це повідомила інформаційна аґенція Reuters.

 

Путін на зустрічі з керівниками міжнародних інформаційних аґенцій, зокрема, висловив надію на те, що новий прем'єр-міністр Об’єднаного Королівства прагнутиме до поліпшення двосторонніх відносин з Москвою, сильно підірваних минулого року після отруєння в англійському Солсбері колишнього подвійного аґента Сергія Скрипаля та його доньки.

 

«Треба, врешті-решт, перегорнути цю сторінку, пов'язану зі шпигунами, замахами. Не ми ж шпигували проти вас з приводу цього фігуранта, якого нібито намагалися в Солсбері отруїти. Це ж ваш аґент, а не наш. Значить, ви проти нас шпигували», – сказав Путін, додавши, що все це необхідно забути.

 

У відповідь речниця Терези Мей заявила: «Ми дали ясно зрозуміти, що лінія Росії на агресію і дестабілізуючу поведінку підриває її запевнення в тому, що вона є відповідальним міжнародним партнером. Ми будемо продовжувати співпрацювати з Росією з питань міжнародної безпеки, оскільки це в національних інтересах Об’єднаного Королівства. Однак прем'єр-міністр вже багато разів давала чітко зрозуміти, що інші відносини з Росією можливі лише в тому випадку, якщо вона змінить свою поведінку».

07.06.2019