Родини загиблих на Львівщині гірників отримають по 100 тис. грн допомоги.

 

Львівська ОДА виділила 200 тисяч гривень для надання одноразової адресної допомоги родинам загиблих на шахті «Лісова». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив головам Міністерства енергетики та вугільної промисловості, ДСНС, Національної поліції та іншим відповідальним відомствам провести спеціальне розслідування причин нещасного випадку на шахті та опрацювати питання надання допомоги сім’ям загиблих шахтарів.

 

Як повідомили у Прокуратурі Львівської області, через загибель гірників розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, що спричинило загибель людей).

 

Нагадаємо, 29 травня внаслідок обвалу породи на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» загинули 48- та 22-річний гірники.

 

Проводять першочергові слідчі та процесуальні дії з метою встановлення усіх обставин інциденту.

 

Також Головне управління Держпраці у Львівській області створило комісію зі спеціального розслідування, яка працює на шахті. Після отримання висновку цієї комісії буде призначено гірничо-технічну експертизу.

 

Винним може загрожувати до 8 років ув’язнення, а також трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

03.06.2019